Jodi Lyn O'keefeJodi lyn okeefe متولد 10 اکتبر 1978 در نیو جرسی امریکاست .

او ایرلندی ، چک ، اتریش ، لهستانی و سوئدی تبار است. مادرش Noreen خانه دار بود و پدرش Jack o'keefe در شرکت داروسازی کار می کرد.

قد او 1.78 سانتی متر است.دارای 2 خواهر است که جودی جوان ترین آن هاست . از 8 سالگی به تبعیت خواهر بزرگترش Heather مدل کمپانی های مختلفی چون Gitano jeens و DreamPhone شد .و به گفته ی خودش این کار به او اعتماد به نفس بیشتری داده وباعث شده دوستان بیشتری پیدا کند . در یک مدرسه ی کاتولیک درس خوانده .
در سال 1995 و در 17 سالگی اولین نقشش را در سریال Another World ایفا کرد . بعد از آن در سال 1996 در سریال Nash Bridges در 6 سیزن به ایفای نقش پرداخت . پس از آن در فیلم ها و سریال های گوناگونی حضور یافت .برنده ی جایزه "Best Bad girl" ازYoung Hollywood Award برای ایفای نقش در فیلم She's All That در سال 2000 شد و نامزد دریافت جایزه برای فیلم Whatever It Takes شد . در سال 2005 در موزیک ویدئوی Let me go کاری از گروه Three Doors Down ایفای نقش کرد .و بالاخره در سال 2007 با بازی در 37 قسمت به مجموعه ی Prison break پیوست . همچنین در سال 2009 در بازی کامپیوتری Command & Conquer : Red alert 3 ایفای نقش کرد.
دارای سه سگ خانگی که یکی از آن ها از نژاد Bulldog و 2 تای دیگر از نژاد Sharpei چینی هستند.
تکیه کلام او در مصاحبه ها " !Oh my Gosh" است .
تا دو ماه پیش در سایت Facebook عضو بود ولی دیگر نیست .
آرزویش برگشتن به بازی در فیلم های کمدی است ( مانند She' All That و Whatever It Takes ) .
آشپزی برای دوستان و خانواده را دوست دارد !!
یکی از هواداران او نام جودی را روی بازوی خود خالکوبی کرده !